Prezes Zarządu:

l.wielLeszek Wieliczko – założyciel Fundacji U Źródeł. W jej ramach prowadzi spotkania Laboratorium Filozoficznego i Laboratorium Uważności. Jest organizatorem spotkań Koła Studyjnego Świadomego Zdrowia. Zajmuje się filozofią i duchowością, a także zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska naturalnego. Jest także animatorem kultury i sztuki pojętej jako akt twórczy tkwiący potencjalnie w każdym człowieku. Na co dzień pracuje jako asystent osób z niepełnosprawnościami.

Wolontariusz:

k.postKonrad Postawa – absolwent wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Programista webowy, specjalista ds. wsparcia IT, coach, latarnik PCRS. Od lat walczy z wykluczeniem cyfrowym Seniorów i współpracuje z wieloma wrocławskimi fundacjami oraz organizacjami pozarządowymi. W wolnych chwilach interesuje się historią rozwoju technologii i gdy tylko może uczestniczy w wyprawach geocacherskich.