Fundacja U Źródeł

W atmosferze jeszcze świątecznej, bo następnego dnia po świętach, tj. 27.12.2016 r., w przededniu Nowego Roku, Fundacja U Źródeł zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie, otwarte, bez tematu przewodniego, w swojej siedzibie na terenie Wrocławskiej Drukarni Naukowej przy ul. Lelewela 4, na IV piętrze.

Będzie to okazja, by porozmawiać o różnych sprawach, podzielić się tym, co leży nam na sercu, coś przedstawić, przeczytać, może poezję, zaśpiewać, a może udzielić wywiadu, odpowiedzieć na pytania. Niech przestrzeń zostanie szeroko otwarta, którą dodatkowo możemy ubogacić potrawami z własnych stołów świątecznych, bo przecież zawsze coś na nich zostaje na po święta.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 1700, ale jako wyjątkowe, zwolnione jest z rygoru punktualności, z którą i tak zawsze było na bakier. Tym razem możesz przyjść o której chcesz. Możesz przyjść na sam koniec i wyjść.

Myślę, że najcenniejsza w tym czasie będzie współobecność choćby na chwilę…

MP, KP, LW