Koło studyjne świadomego zdrowia

W najbliższy czwartek tj. 08.10.2015r. o godz.1630 odbędzie się w Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65 kolejne spotkanie uczestników Koła studyjnego świadomego zdrowia. Tym razem w pierwszej części zostaną przypomniane podstawy nauk dr Hamera dotyczące 5 Praw Natury.

Powtórzenie podstaw może być dobrym początkiem dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli i nie wiedzą czym tak naprawdę jest choroba w ich życiu. Medycyna akademicka wraz z naukami przyrodniczymi mówi o niej jako niedoskonałości organizmu ludzkiego pod względem biologicznym, natomiast nauki dr Hamera w sposób naukowy, na bazie wielu lat badań i obserwacji trwających do dnia dzisiejszego tłumaczą „procesy chorobowe” jako zjawisko nieprzypadkowe i celowe wszystkiego tego co dzieje się w każdym organizmie żywym.

Natomiast w drugiej części spotkania zostanie przedstawione ziołolecznictwo z uwzględnieniem wielowiekowej tradycji wspomagania kondycji i odporności organizmów poddawanych w życiu codziennym różnym sytuacjom stresowym. Ziołolecznictwo to również odtrutka na wszelkiego rodzaju zatrucia i zakażenia. To dowód na to, że w świecie naturalnym i na tego typu problemy zdrowotne zostały „przygotowane” rozwiązania pozwalające przywrócić pełną równowagę funkcji biologicznych organizmów żywych.

Oddzielną częścią spotkań jest także możliwość dzielenia się na bieżąco własnymi doświadczeniami w radzeniu sobie, lub nie ze zdrowiem w oparciu o podstawy zawarte w Medycynie Germańskiej jak i unikaniu zaburzeń psychicznych co przekłada się na zdrowie biologiczne.

 

LW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *