Koło studyjne świadomego zdrowia

We czwartek 10.12.2015r. o godz.1630 odbędzie się w Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65 kolejne spotkanie uczestników Koła studyjnego świadomego zdrowia. Będzie to druga część wykładu na temat podstaw nauk przyrodniczych dr Hamera, a dotyczących 5 Praw Natury.

Powtórzenie podstaw tej nauki, to dobry początek dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli (ale nie tylko) i nie wiedzą czym tak naprawdę jest „choroba” w ich życiu. Kiedy medycyna klasyczna mówi o niedoskonałym organizmie ludzkim pod względem biologicznym i stara się mu pomóc usuwając skutki zaburzeń jakie w nim się pojawiają, to nauki przyrodnicze dr Hamera w sposób naukowy, na bazie wielu lat badań i obserwacji trwających do dnia dzisiejszego tłumaczą „procesy chorobowe” jako zjawisko nieprzypadkowe i celowe wszystkiego tego co dzieje się w każdym żywym organizmie.

Posiadając taką wiedzę, można uwolnić się od lęków wynikających tylko z niewiedzy, co tak naprawdę dzieje się w naszych organizmach.