Koło studyjne świadomego zdrowia

We czwartek 10.03.2016 r. o godz.1630 odbędzie się w Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65 kolejne XXII spotkanie uczestników Koła studyjnego świadomego zdrowia.

Spotkania składają się z dwóch części. W pierwszej części będzie wykład o 2 Prawie Natury, czyli omówienie dwufazowości wszystkich "zachorowań". Później zostaną przedstawione uwagi, jak należy, można, postępować w trakcie procesów zachodzących w organizmie na poziomie biologicznym w czasie tzw. „choroby” z uwzględnieniem ich dwufazowości i kryzysu epileptycznego / epileptoicznego.

W druga część przeznaczona jest na wspólną dyskusję, podczas której będziemy omawiali sposoby jakimi próbujemy sobie poradzić w czasie choroby, bez względu na to, czy znamy Medycynę Germańską czy też nie. Jakimi metodami próbujemy powrócić do stanu równowagi biologicznej organizmu. Kiedy stosujemy zioła a kiedy leczenie farmakologiczne. Jakie znaczenie ma dla nas przekaz podawany z pokolenia na pokolenie. Jakie miejsce zajmuje w naszej świadomości lekarz i jego metody terapeutyczne, a także wszelkie niekonwencjonalne techniki leczenia. Na koniec warto też zwrócić uwagę na to, czy z wcześniejszych doświadczeń wyciągamy wnioski, które przynajmniej zmniejszają częstotliwość tzw. zachorowań i skracają ich czas przebiegu.