Uroczystość podsumowania dwóch lat pracy fundacji – 14.12.2015 r.

Właśnie skończył się rok 2015. To również dwa lata istnienia i działania Fundacji U Źródeł, która stworzyła nową przestrzeń w rzeczywistości dzisiejszych czasów. Oparta jest ona na wolności od autorytetów. Jest wyzwaniem do wyrażania myśli własnymi słowami. Spotkania, które organizowała i które będzie realizowała nadal i rozwijała, pozwalają uczestnikom spotkań odkrywać, jak wyjątkowa jest każda istota ludzka z nieograniczonym potencjałem twórczym tkwiącym w niej. Rozwój indywidualny przy inspiracji zewnętrznej osób, które zdecydowały się współuczestniczyć w tym procesie, rodzi harmonię wewnętrzną i tym samym umożliwia uczestnictwo w rzeczywistości w zupełnie innych jakościach komunikacji pomiędzy.

Podsumowanie tych dwóch lat pracy fundacji zwieńczone zostało uroczystością, która miała miejsce 14.12.2015 r. Dzięki wsparciu Telewizji Niezależnej NTV został stworzony dokument przedstawiający to wydarzenie.

 

Galeria zdjęć:
https://www.leszek-wieliczko.pl/2016/01/fundacja-u-zrode-14122015.html

Wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się, by to wydarzenie zaistniało jeszcze raz dziękuję.

https://fundacjauzrodel.com.pl/spotkanie-dziewiate/

LW

Pierwszy komentarz do “Uroczystość podsumowania dwóch lat pracy fundacji – 14.12.2015 r.

  1. katarzyna

    Piękna, spokojna muzyka, przy której można odpłynąć. Leszku wywiad z P. Krystyną super. Podsumowuje to co się działo. Zapraszamy w 2016 r !  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *