Wykłady – Andrzej Kaczorowski

23 listopada 2017, tj. we czwartek o godz. 1830 w siedzibie Fundacji U Źródeł we Wrocławiu na terenie Drukarni Naukowej przy ul. Lelewela 4, w oficynie, na IV piętrze, odbędzie się spotkanie z dr Andrzejem Kaczorowskim, dr Aleksandrem Daniłowem, mgr Jarosławem Filipkiem.

Spotkanie z pionierami hipnozy w Polsce i Europie. To wyjątkowe i niezwykłe wydarzenie. Prowadzący przedstawią zagadnienia związane z hipnozą, tematyką współczesnej metody Immagoteriapii oraz zademonstrują pokaz hipnozy. O szczegółach pracy z hipnozą opowie szczególny gość dr Andrzej Kaczorowski, który od wielu lat zajmuje się tym tematem. Gościem, który przyjedzie tego wieczoru z Charkowa na Ukrainie będzie dr Aleksander Daniłow, lekarz, seksuolog i psychiatra. Jednym z gości będzie także mgr Jarosław Filipek, który posiada szczególny dar medium i jasnowidzenia.

Dr Andrzej Kaczorowski

Jest psychologiem i – hipnoterapeutą, od wielu lat zajmuje się wieloma rodzajami hipnozy, którą łączy z innymi metodami terapeutycznymi. Jest najpopularniejszym polskim hipnoterapeutą. Zjawiskiem sztucznego snu (hipnozy) zajmuje się już od wielu lat. Jest absolwentem wielu znanych ośrodków uzdrawiania i leczenia w kraju i zagranicą, gdzie również szkoli się w innych metodach hipnozy i autohipnozy oraz teorii psychoanalitycznej terapii, hipnozy eriksonowskiej, klinicznej, bioenergetycznej, szczególnie na bazie Instytutu Psychologii w Moskwie gdzie otrzymał tytuł doktora kandydata nauk psychologicznych hipnozy klinicznej. Tytuł doktora teologii otrzymał natomiast na Seminarium Teologicznym w Uniwersal City Texas w USA. Specjalność uzdrawianie duchowe i praktyki spirytualne, zaś tytuł hipnolog z dziedziny pedagogiki i sportu uzyskał w Moskiewskiej Szkole Hipnozy w Moskwie. Przeprowadza seanse indywidualne i zbiorowe. Opracował kilka terapii autorskich, z których najbardziej znane są „Imagoterapia” i Most Energetyczny.

Dr Aleksander Daniłow

Lekarz medycyny, psychiatra, seksuolog, z instytutu Medycznego w Charkowie gdzie mieszka i pracuje. Psychoterapeuta z zakresu hipnozy klinicznej, medycznej, przewodniczący niezależnego Stowarzyszenia Psychoterapeutów na Ukrainie. Jest popularnym hipnotyzerem i hipnoterapeutą nie tylko na Ukrainie ale również w Europie. Teoretyk i praktyk. Jest twórcą autorskiej metody psychoterapii i psychoanalizy w hipnozie. Jego ogromna skarbnica wiedzy na temat psychiki człowieka, oraz problemów z tym związanych, pozwala mu docierać do najgłębszych pokładów nieświadomości, podświadomości i nad świadomości.

Mgr Jarosław Filipek

Wieloletni asystent dr Andrzeja Kaczorowskiego, terapeuta. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, na wydziale Analityki Medycznej. Od 1992 r. związany z medycyną naturalną (masaż chiński AMO, Reiki, Radiestezja Zdrowia, Psychoanaliza ). Psychoterapeuta (psychosyntetyk) , uzdrowiciel duchowym (wg NFSH). Od 2002r. jest członkiem Dolnośląskiej Izby Uzdrowicielskiej i brytyjskiego Towarzystwa Uzdrowicieli (NFSH) z prawem do wykonywania praktyki uzdrowicielskiej. W swoich terapiach wykorzystuje nabyte umiejętności oraz laseropunkturę.

W dniach 24 – 26 listopada Profesjonalny Kurs Hipnozy Hipnoterapii wg metody Imagoterapii Kaczorowski & Daniłow – zapisy: tel. 601997017; www.kaczorowski.info

Patronat medialy: STUDIO VTV

Zaproszenie – darowizna na cele statutowe fundacji – 25 zł