Koło studyjne świadomego zdrowia

We czwartek 18 maja 2017 o godz. 1630 w Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65 odbędzie się 33 spotkanie Koła studyjnego świadomego zdrowia.

Temat części pierwszej: “Kompendium wiedzy o życiu harmonijnym”

Będę chciał w krótkim zarysie przedstawić, w oparciu o doświadczenia własne i wiedzę nabytą, jak ja – co jest ważne, radzę sobie z utrzymaniem równowagi na poziomie stanu umysłu i biologicznym, jako jednej całości.

Trzydzieści spotkań Koła studyjnego świadomego zdrowia, a wcześniej małej grupki osób spotykających się, by omawiać naukę związaną z 5 Prawami Natury dr Hamera, wniosło wiele informacji, które uważam, warto uporządkować, by w sposób czytelny i bez zakłóceń móc z tej wiedzy korzystać w życiu codziennym. Moje słowo wstępu chciałbym, by zainicjowało dyskusję na ten temat. Tę część spotkania poprowadzi Leszek Wieliczko.

Temat części drugiej: „Wyjaśnienie zaburzeń i chorób psychicznych w oparciu o 5 Praw Natury”

W trakcie swoich badań dr Hamer odkrył, że większość zaburzeń psychicznych jest również związana z konkretnymi konfliktami, a dokładniej mówiąc, z układem kilku konfliktów, czyli tzw. konstelacjami schizofrenicznym.  Tak więc z pozoru dziwne i irracjonalne zachowania ludzi, nazywane przez współczesną medycynę „chorobami psychicznymi”, mają również swój biologiczny sens. Wykład połączony z prezentacją przedstawi Iwona Trąbińska.

2 komentarz do “Koło studyjne świadomego zdrowia