Koło studyjne świadomego zdrowia

We czwartek 14 grudnia 2017 o godz. 1630 we Wrocławiu w Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65 odbędzie się 38 spotkanie „Koła studyjnego świadomego zdrowia”.

Spotkanie poświęcone będzie w całości medycynie germańskiej. Poprowadzi je Iwona i omówi między innymi temat: Biologiczne ustalanie hierarchii w grupie/stadzie jako efekt działania konfliktów rewirowych.

Ponieważ będzie to ostatnie spotkanie w tym roku, możemy porozmawiać o tym jak głęboko, albo inaczej, na ile wiedza, którą przekazał, pozostawił po sobie dr Hamer, daje nam zrozumienie i spokój w procesach zachodzących w naszych organizmach (często nazywanych „chorobą”), czy rozumiemy je do końca, czy posiłkujemy się ingerencją w nie innymi metodami zmierzając do powrotu do równowagi somatycznej. Jeżeli tak, to na ile świadomie i mądrze to robimy. Poza wykładami, myślę, że warto dzielić się swoimi doświadczeniami, nawet, gdyby się błądziło. To okazja, usłyszeć korektę własnego toku rozumowania, czy też usłyszeć od innych jeszcze inne rozwiązania.

Zapraszam

LW

 

Pierwszy komentarz do “Koło studyjne świadomego zdrowia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *