Wykłady – Maciej Adamski (cz.II)

21 grudnia 2017, tj. we czwartek o godz. 1830 w siedzibie Fundacji U Źródeł we Wrocławiu na terenie Wrocławskiej Drukarni Naukowej przy ul. Lelewela 4, w oficynie, na IV piętrze, odbędzie się druga część wykładu prof Macieja Adamskiego, na temat: „Magia dźwięku a ludzki organizm”.

Wyjątkowym bogactwem tego wydarzenia jest fakt połączenia wykładu o dźwiękach z sesją dźwięków. Poprzednio, po pierwszym spotkaniu napisałem wtedy m.in. “… Przychodzi mi na myśl w tej chwili słowo agape. Intencje uczestników spotkania połączyły się z dźwiękami, które wypłynęły z woli nadania im mocy sprawczej przez Macieja. Byłem pod wrażeniem. To autentyczne, niepowtarzalne zdarzenie, czułem jak podnosi wibracje tego miejsca… Niesamowita delikatność i subtelność dźwięków była wynikiem nie instrumentalnego podejścia do tego czasu, a intuicyjnemu poddaniu sytuacji chwili. Wypływała z poziomu serca, jak to mówi Maciej.”

Słowo wprowadzające w wykłady, prof Maciej Adamski przestawił w zapowiedzi spotkania, które miało, miejsce we wrześniu i jest ono tutaj.

Spotkanie będzie składało się z czterech części. Rozpocznie się godzinnym wykładem, po którym będzie przerwa 20 minutowa, a po niej przewidziany czas na dyskusję około pół godziny, by w końcu przejść do sesji-seansu dźwięków-gongów. Osoby, które będą chciały wziąć udział również i w ostatniej części proszone są o wzięcie ze sobą karimaty.

Zapraszam

Leszek Wieliczko

Wydarzenie rekomenduje:
Laboratorium filozoficzne
Laboratorium uważności

Wejściówka – darowizna na cele statutowe fundacji – 25 zł

Pierwszy komentarz do “Wykłady – Maciej Adamski (cz.II)

1. K.Konopka