Koło studyjne świadomego zdrowia

W poniedziałek 29 kwietnia 2019 o godz. 1630  w Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65 we Wrocławiu odbędzie się 51 spotkanie „Koła studyjnego świadomego zdrowia”.

Spotkanie to będzie kontynuacją debaty jaka miała miejsce w poprzednim miesiącu w kontekście homeopatii i medycyny germańskiej. Obecność Iwony i Zbyszka pozwoli uczestnikom spotkania uzyskać odpowiedzi na pytania, jak sobie radzić w sytuacji, kiedy zdążyliśmy już pogmatwać sobie życie tak, że pojawiły się objawy narządowe i chcielibyśmy powrócić do normotonii, czyli równowagi zarówno na poziomie biologicznym jak i psychicznym. Są sprawy dużej wagi jak i małej. Żadnych nie powinno się lekceważyć.

Zachęcam do odwiedzania strony 5 Praw Natury.

Zapraszam

LW

Pierwszy komentarz do “Koło studyjne świadomego zdrowia

  1. LW

    Zbyszku,
    dziękuję Ci za inspiracje i poprowadzenie dzisiejszego spotkania Ksśz. Dla mnie było to „wydarzenie”, a nie jedno ze spotkań, wykładów pogłębiających wiedzę. Zabrzmiało jak wyzwanie, podjęcia konkretnego wyzwania. Takie wyzwania są w każdym z nas. Możemy je hołubić i trzymać ciągle na uwięzi, w zanadrzu, ale możemy je uruchomić, kształtując własne kryteria. Wtedy pojawia się pierwszy krok i następne po nim. Pojawiło się dzisiaj wiele cennych myśli od różnych osób. Patrzyłem na uczestników spotkania i widziałem bardziej lub mniej skrywane poruszenie. Taka jest przewaga żywych spotkań. Również Twoje wypowiedzi w kontekście homeopatii były wyrazem głębokiego rozumienia, czym jest prawdziwa pomoc, jaką można udzielić drugiemu człowiekowi.
    Dziękuję
    Lechu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *