Wykłady – Beata Stanclik, Robert Gajdziński

8 lipca, tj. w sobotę o godz. 1130 w siedzibie Fundacji U Źródeł na terenie Wrocławskiej Drukarni Naukowej przy ul. Lelewela 4 w oficynie na IV piętrze, odbędą się dwa wykłady zorganizowane przez Studio VTV  z cyklu „POZA SFERĄ”.

Pierwsze spotkanie rozpocznie wykład Anny Beaty Stanclik – jasnowidz i medium, która opowie o pracy jasnowidza, doświadczeniach przebywania w miejscach nawiedzonych, odprowadzeniach bytów energetycznych, usuwania podłączeń osób zmarłych. Medium omówi zastosowanie ochrony – zabezpieczeń przed atakami energetycznymi, które mogą prowadzić do chorób, wypadków i nieszczęść.

Anna Beata Stanclik, jest doświadczonym medium, która otrzymała wiedzę przekazywaną przez swoje pokolenia. Pomaga ludziom w całym kraju. Cieszy się dużym zaufaniem.

Kolejne spotkanie rozpocznie się o godzinie 1300. Poprowadzi je dziennikarz, wydawca zapisów dyktowań od osób zmarłych. Dyktowania Ludzi w Duchu ukazują nowe światło na prawdę istnienia człowieka. Otwierają one drzwi, na nowe spojrzenie na rzeczywistość, która nas otacza. W dyktowaniach pojawiają się odpowiedzi, na pytania, które wydają się nurtować ludzkość od pokoleń. Głównym przekazem jest miłość, miłosierdzie wobec bliźnich. Prawda Boża przekazana Halinie Noell, która przez sporą część swojego życia spisywała ją – dziś, dzięki Robertowi Alexandrowi Gajdzińskiemu dociera do szerokiego grona ludzi.

Wejściówka – darowizna na cele statutowe fundacji – 25 zł

Zapraszają: