Wykłady – Paweł Bartnik

26 lipca, tj. we środę o godz. 1830 w siedzibie Fundacji U Źródeł na terenie Wrocławskiej Drukarni Naukowej przy ul. Lelewela 4, w oficynie na IV piętrze, odbędzie się wykład Pawła Bartnika pt.: “Balijska ścieżka przejścia do rzeczywistości Nowej Ziemi”.

Paweł Bartnik – pasjonat duchowych podróży i spuścizny pozostawionej nam przez duchowe braterstwa starożytnych cywilizacji Egiptu, Azji i Ameryk, w postaci Wiedzy Uniwersalnej. Siedem lat spędził w Azji Południowo-Wschodniej zgłębiając duchowość Hinduizmu wyspy Bali i innych pierwotnych wierzeń Indonezji. Wcześniej przez wiele lat związany z ruchem Różokrzyżowców, niosących spuściznę Katarów. Studiował także przekazy nauk Taoizmu i Buddyzmu.
Od lat zajmuje się organizacją „Wyjazdów z rozwojem” – których głównym celem jest poznawanie naszego duchowego, ziemskiego dziedzictwa i wykorzystywanie tej wiedzy w podróży do wnętrza siebie.
Współzałożyciel i członek zarządu Stowarzyszenia Rozwoju i Podróży NOWA ZIEMIA.

Dar na cele statutowe Fundacji 25 zł