Wykłady – Dorota Matuszewska

„O szczęściu praktycznie”

8 marca 2018 o godz. 18.30 we Wrocławiu przy ul. Lelewela 4, w oficynie, w Drukarni Naukowej na IV piętrze, będzie się spotkanie z Dorotą Matuszewską.

“Czym dla Ciebie jest szczęście?
To słowo dla każdego oznacza co innego.
W Indiach, tam gdzie się uczyłam, mówi się o stanie jedności jako synonimie szczęścia.
Czym jest więc stan jedności? Czym jest diksza, którą będę chciała Cię poczęstować? Co jest przyczyną naszego cierpienia? Czy cierpienie ma koniec?
Och, takie poważne tematy…
Zapewniam Cię, że podam je w wesołym sosie i przyprawię szczyptą humoru.
Wtedy będą dużo łatwiejsze do strawienia.
Podczas spotkania będzie okazja by nie tylko słuchać, ale i doświadczać.
Zapraszam serdecznie.”

Dorota Matuszewska

Jestem założycielką i szefową Podróży do Jedności, miejsca we Wrocławiu, gdzie razem z Zespołem i zaproszonymi gośćmi prowadzimy zajęcia.
To miejsce łączy różne ścieżki, dlatego są tu pochodzące z Indii medytacje oddechowe i dźwiękowe, Restart dla zagonionych, Przygoda z cieniem dla tych, którzy chcą polubić siebie bardziej, sesje oddechowe, medytacje zen, koncerty na misy i gongi, Hatha Joga,  ustawienia systemowe i wiele, wiele innych.
Jestem rebirtherem (Szkoła Szwedki Rani Spets Edgren “Prana Visions”) oraz trenerką oneness (Uniwersytet Jedności w Indiach). Od 20 lat prowadzę własną firmę jako rzeczoznawca majątkowy.
Miejsce, które stworzyliśmy jest dowodem na to, że marzenia się spełniają.

Fundacja U Źródeł i Telewizja VTV

Zaproszenie – darowizna na cele statutowe fundacji – 25 zł