Wykłady – Jolanta Rutkiewicz

11 stycznia 2018, tj. we czwartek o godz. 1830 w siedzibie Fundacji U Źródeł we Wrocławiu na terenie Wrocławskiej Drukarni Naukowej przy ul. Lelewela 4, w oficynie, na IV piętrze, odbędzie się wykład Jolanty Rutkiewicz, na temat: „Numerologia metodą Gladys Lobos”.
Numerologia jest bardzo starą dziedziną wiedzy i mówi o wpływie liczb na nasze życie. Data urodzenia i inne dane personalne wywierają wpływ energetyczny na nas i kształtują naszą osobowość, uczuciowość, duchowość, charakter i predyspozycje. Leżeli liczby portretu numerologicznego harmonizują ze sobą, to człowiek żyje w równowadze wewnętrznej i łatwiej osiąga cele jakie sobie wyznaczył.
Jeżeli jednak te liczby nie współgrają ze sobą, to taki człowiek przeżywa ciągle wewnętrzne rozterki, które – prócz dyskomfortu wewnętrznego – utrudniają też osiąganie celów.
Można temu zaradzić poprzez zmianę tych niektórych liczb metodą Gladys Lobos. W ten sposób człowiek może ponownie odzyskać harmonię wewnętrzną i zdolności skutecznego działania.

Zaprasza

Zarząd fundacji i Telewizja VTV