Wykłady – Mirosław Sieja

18 stycznia 2018, tj. we czwartek o godz. 1830 w siedzibie Fundacji U Źródeł we Wrocławiu na terenie Wrocławskiej Drukarni Naukowej przy ul. Lelewela 4, w oficynie, na IV piętrze, odbędzie się wykład Mirosława Sieji, na temat: „Monolizm, algorytmem energetycznym życia”.

Praprzyczyna wszystkiego, co jest na Ziemi, wypływa z Mitu, który jest źródłem inspiracji człowieka. Kreacja ludzkiego losu i przeznaczenia, jest tożsama z oceanem różnorodnych ludzkich światopoglądów, otoczonym brzegami poznania. Powrót do Źródła inspirowało  niezliczone ilości pokoleń i jest współczesną inspiracją każdego człowieka, gdyż w Źródle znajduje się odnalezienie własnej tożsamości człowieka i człowieczeństwa. Źródło trzech mitów jest tym samym, co istniejący ocean ludzkości. Woda oceanu zmieniła słodki smak na słony, ale dalej jest tą samą wodą  źródlaną.

Zaprasza

Zarząd fundacji i Telewizja VTV

Zaproszenie – darowizna na cele statutowe fundacji – 25 zł

Pierwszy komentarz do “Wykłady – Mirosław Sieja

  1. sekutor10

    Aktem wiary chrześcijańskiej jest uznanie Jezusa jako Zbawiciela,który ofiarował swoje Życie na krzyżu dla zbawienia ludzi od Grzechu Pierworodnego. Gdzie i jaki są tu ramy dualizmu? Jaki Bóg potrzebuje ofiar ciało-planych //zwierząt// i z ludzkiego Życia.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *