Wykłady – Walentyna Matusz

21 czerwca 2018 o godz. 1830 we Wrocławiu przy ul. Lelewela 4, w oficynie, w Drukarni Naukowej na IV piętrze, odbędzie się wykład Walentyny Matusz zatytułowany: Rozmiar XXL – koncept żywieniowy w procesach zdrowienia, idea odżywiania na poziomie komórkowym.

Walentyna Matusz – jest terapeutą żywieniowym w centrum KwantoMed. Specjalizuje się w normalizacji pracy układu pokarmowego. Specjalista pinopresury. Jest autorką indywidualnego konceptu żywieniowego wspierającego procesy zdrowienia w organizmie. VI Prawo Natury o znaczeniu oczyszczania i dożywiania organizmu na poziomie komórkowym powstało jako rezultat wieloletniego doświadczenia w skutecznej terapii w uzyskaniu optymalnej wagi ciała i innych procesów tzw chorobowych. Problem dotyczy zarówno osób z nadwagą, jak i z niedowagą.
Zapraszamy na wyjątkowy wykład osoby dotknięte tymi symptomami oraz wszystkich innych zainteresowanych, którzy chcieliby pomóc bliskim osobom w powrocie do wagi optymalnej, a tym samym do zdrowia. Wykładowczyni jest przykładem skuteczności tej terapii, ponieważ sama doświadczyła nadwagi i poprzez zastosowanie konceptu żywieniowego uzyskała wagę optymalną, bez efektu jo-jo. Nie stosowała żadnych diet w potocznym rozumieniu tego słowa. Koncept żywieniowy nie jest dietą lecz jest sposobem na zdrowe życie.

Kwantomed – Medycyna Praw Natury
www.kwantomed.pl