Wykłady – Joanna Kaczorowska

„Radiestezja – a ludzie w kolorach tęczy.”

5 kwietnia 2018 o godz. 1830 we Wrocławiu przy ul. Lelewela 4, w oficynie, w Drukarni Naukowej
na IV piętrze, odbędzie się wykład Joanny Kaczorowskiej.

Nauczycielka z wykształcenia. Posiada wykształcenie wyższe techniczne, a w szkole uczyła informatyki i elektrotechniki. Jest radiestetą i zgodnie z wykształceniem, radiestezja, która jest jej pasją, to zjawiska fizyczne i tak to własnie przedstawia podczas swoich spotkań z klientami.

“Radiestezja, czy ma praktyczny wymiar. Na czym polega skuteczność jej zastosowania. Jakie promieniowania występują w świecie rzeczywistym, ich różnorodność i znaczenie w życiu człowieka, dla utrzymania równowagi energetycznej. Następne zagadnienie to kolory osobowości i dalej dzieci indygo i kryształowe. A wszystko spięte w spójną całość.”

Fundacja U Źródeł i Telewizja VTV

Zaproszenie – darowizna na cele statutowe fundacji – 25 zł